HAKKIMIZDA

D-wood mutfaklarımız 1972 senesinden bugüne ticaret faaliyetleri sürdüren, sektörün güvenilir firması DÖNMEZ YAPI tarafından üretilmektedir.

Firmamız ev ve işyeri donanımında gerekli olan, birçok unsuru seramikten, vitrifiye, ankastre cihazlardan, dwood mutfak, banyo mobilyaları, DMD ahşap kapı ve her türlü aksesuarları müşterilerine sunmaktadır.

Dönmez yapının showroom´unda, Çanakkale seramik duvar karoları kalebodur, granit yer seramikleri, mutfak ve banyo dolapları, doğal taşlar, duş tekneleri, küvet kabinleri, kalekim seramik yapıştırıcıları ve deniz dolguları, kombi, kazan, radyatörler, çelik kapılar, oda kapıları, giysi odaları, sürgü dolaplar, banyo aksesuarları yer almaktadır.

Ürünleri daha geniş bir mekanda, banyonuzu yenilemek, mutfağınızı yenilemek, mutfağınızı değiştirmek yada mimar olarak projenize uygun ürünleri seçmek istiyorsanız, muhakkak size hitap eden bir malzeme bulabilirsiniz.

D-wood  mutfak, uzman kadrosu ile ücretsiz ölçü alımı, ücretsiz proje desteği zamanında proje desteği zamanında teslim, kaliteli montaj, montaj sonrası hizmet ve  %100 ürün memnuniyeti ilkesi ile, hizmetini sunmakta, bireysel ve toplu projelerde hizmet vermektedir.

Ayrıca, deneyimli mimar ve teknik kadrosu, tecrübeli usta kadrosuyla her türlü dekorasyon çözümlerinde proje bazında, mimarı bazda hizmetlerini sürdürmektedir.

D-wood mutfaklar dilediğiniz renk ve yüzey seçenekleriyle hem zevkinize, hem evinize uyum sağlayan, hayallerinizi süsleyen mutfaklar sunmaktadır.

Profesyonelliği ve konforluğuyla hayatınızı kolaylaştıran, sevdiklerinizle birlikte yaşayacağınız mutfaklar artık evlerinizde.

Copyrights © 2015 | Dwood Mutfak - Banyo
Web Tasarım : Cem Sevinç